Tapybos pamokos, Tapybos pamokos Vilniuje, tapyba žvėryne, profesionalios tapybos pamokos

© BALTAS KUBAS 2023

Built with Berta.me

 1. Tapybos pamokos suaugusiems

 2. Į Balto kubo” tapybos studiją kviečiame visus, kurie nori tobulėti, mokytis tapybos ir augti profesionalioje, įkvepiančioje ir palaikančioje erdvėje. Didžiuojamės sukūrę jaukią bei stimuliuojančią erdvę, kur kiekvienas mokinys, nepriklausomai nuo turimų įgūdžių kiekio, gali siekti tobulėjimo ir maksimaliai išreikšti savo kūrybiškumą!

 3. Kodėl turėčiau rinktis šią studiją?

  Studijos ypatybės:

  Nedidelės grupės: pasirūpiname, kad kiekvienas mokinys gautų pakankamai dėmesio ir palaikymo.

  Asmeninis dėmesys: profesionalūs pamokas vedantys menininkai yra visada pasiruošę individualiai padėti ir patarti kiekvienam mokiniui.

  Rimtas požiūris į tapybą: „Baltas Kubas” skatina pažangą ir gilesnį meno supratimą, todėl studijoje vykdomi užsiėmimai yra kruopščiai suplanuoti tobulėjimui.

  Kūrybinė pažanga: tikime, kad tapyba yra amžinas mokslas ir skatiname studijos mokinius siekti nuolatinio kūrybinio augimo.

  Vasaros plenerai: mūsų organizuojami plenerai vasaros metu suteikia mokiniams galimybę tyrinėti ir įkvėpti gamtos grožį, kuris gali tapti naujomis kūrybinėmis įdėjomis. Plenerų metu analizuojame asmeninius meninius tapatumus ir mėgaujamės tapybine laisve.

 4. Kiekvienas žmogus turi kūrėją savyje, tačiau ne kiekvienas išdrįsta jį priimti, atskleisti. Studijoje dažnai girdime ir matome išreiškiamą mokinių džiaugsmą dėl žengto pirmojo žingsnio, atradus meilę tapybai bei norą mokytis visų jos paslapčių. 

  „Baltame Kube” mes mokomės visko, kas paveikslą padaro paveikslu.

  Norint sukurti kūrinį, kuris kalba ir yra turtingas savo turiniu, reikia žinoti tam tikras tapymo subtilybes ir taisykles. Reikia ir nemažai praktikos, kad tokie paprasti dalykai, kaip manipuliacija erdve, spalva ar potėpiu pradėtų kalbėti, o žiūrovas pajaustų ir pamatytų būtent tai, ką autorius nori išreikšti.

  „Baltas Kubas” ne tik moko techninių įgūdžių, bet ir skatina mokinius pažinti save kaip menininkus, atrasti savo asmeninį stilių ir išreikšti savo mintis, idėjas bei emocijas per tapybą.

 5. Pirmąsias dvi pamokas jums su savimi nereikia turėti nieko, išskyrus drąsą žengti pirmajam žingsniui kūrybos link ir noro tobulėti. Šių pamokų eigoje suteiksime visą reikalingą informaciją apie tai, kuo ir ant ko tapome ir patogiausias vietas priemonėms įsigyti.