© BALTAS KUBAS 2023

Built with Berta.me

 1. Kodėl turėčiau rinktis šią tapybos studiją ? 

  Nes čia!:

  JAUKI ATMOSFERA
  NEDIDELĖS GRUPĖS
  ASMENINIS DĖMESYS
  PROFESIONALUS POŽIŪRIS Į TAPYBĄ
  NUOLATINIS TOBULĖJIMAS

  PLENERAI VASAROS METU

  Kviečiu pažinti tapybą savyje ir save tapyboje !

 2. Pirmoms dviem pamokoms Jums reikalingas tik entuziazmas nieko kito turėti nereikia!

  Ateikite su tapybai tinkamais drabužiais kurių nebijote išsitepti, o visomis kitomis tapybos priemonėmis pasirūpinsime mes. 

 3. Jaukioje tapybos studijoje susirenka žmonės kurie turi poreikį pažadinti tapytoją savyje, prisiliesti prie kūrybos, pažinti spalvų pasaulį, potėpius, simbolius ir reikšmes, susipažinti su iškiliais menininkais bei jų kūryba, ateina tie, kurie nori kalbėti tapybos kalba ir gal būt dar neturi tam reikiamų įgūdžių... 

  Tam, kad pradėtumėte tapyti, tereikia trupučio drąsos ir registracijos į pirmą pamoką, o paskui visa kita ateis tarsi savaime ir nepastebėsite kaip keliausite į tapybinius plenerus, tapysite paveikslus, ir gal būt dalyvausite parodose, laisvai žongliruosite spalvomis, jų dėlionėmis, laisvai galėsite išsakyti savo mintis drobėje. Tai kėlionė. Ji yra ilga ir nenuobodi, tai savęs pažinimo kelionė kartu su Balto Kubo studija ir tapytoja Kunigunda Dineikaite.

  Studijoje yra laukiami visi!  

 4. Kiekvienas žmogus turi kūrėją savyje, tačiau ne kiekvienas išdrįsta jį priimti ir atskleisti. Tapybos pamokose vis girdžiu ir matau išreikštą džiaugsmą radus tapybą ir išdrįsus ateiti mokytis visų jos paslapčių. Norint sukurti paveikslą kuris kalba ir yra turtingas savo turiniu, reikia žinoti tam tikras tapymo subtilybes, reikia nemažai praktikos, kad tokie paprasti dalykai kaip pavyzdžiui manipuliacija erdve, spalva ir potėpiu pradėtų kalbėti ir žiūrovas jaustų/ matytų tai ką autorius nori pasakyti. Tapybos studijoje BALTAS KUBAS mes mokomės visko kas paveikslą padaro paveikslu, o paskui ieškome asmeninio stiliaus, gilinamės į kūrybos procesus. Tapybos procesas yra tokia įdomi kelionė į kūrybos pasaulį ir žinoma, į savęs pažinimo pasaulį.

 5. Dovanų kuponai

  Dėl dovanų kupono prašau susisiekti asmeniškai

  baltokubomokykla@gmail.com

  arba +370 8606 15 2 16

 6. Jeigu Jūs nieko nežinote apie tapybą, bet smalsu ir norite išmokti tapyti,  arba gal būt esate pažengę ir pritrūkote krypties tobulėjimui, ieškote stiliaus, arba turite kokį neišspręstą tapybinį klausimą, registruokitės ir ateikite!