© BALTAS KUBAS 2023

Built with Berta.me

 1. Jaukioje tapybos studijoje susirenka žmonės kurie turi poreikį pažadinti tapytoją savyje, prisiliesti prie kūrybos, pažinti spalvų pasaulį, potėpius, simbolius ir reikšmes, susipažinti su iškiliais menininkais bei jų kūryba, ateina tie, kurie nori kalbėti tapybos kalba ir gal būt dar neturi tam reikiamų įgūdžių... 

  Tam, kad pradėtumėte tapyti, tereikia trupučio drąsos ir registracijos į pirmą pamoką, o paskui visa kita ateis tarsi savaime ir nepastebėsite kaip keliausite į tapybinius plenerus, tapysite paveikslus, ir gal būt dalyvausite parodose, laisvai žongliruosite spalvomis, jų dėlionėmis, laisvai galėsite išsakyti savo mintis drobėje. Tai kėlionė. Ji yra ilga ir nenuobodi, tai savęs pažinimo kelionė kartu su Balto Kubo studija ir tapytoja Kunigunda Dineikaite. Studijoje yra laukiami visi! Jeigu pradedate nuo 0 arba gal būt esate pažengęs, bet truputį pasimetęs, ieškote stiliaus, arba turite kokį neišspręstą tapybinį klausimą, ateikite! 

   Tapyba- tai žaidimas, kuris tampa gyvenimo būdu! Atraskite savyje tapytoją ir pasinerkite į nepaprastai nuostabų spalvų ir potėpių pasaulį! Tapyti gali visi, o ypač Balto Kubo dailės studijoje! Čia jūs gausite asmeninį dėmesį ir profesionalias pamokas. Susitikime ir tapykime!

 2. KVIEČIU PRISIJUNGTI prie meilės tapybai ir susitikimui su savo vidiniu kūrėju! 

  Tapybos studija BALTAS KUBAS:

  • jauki atmosfera
  • nedidelės grupės
  • asmeninis dėmesys
  • rimtas požiūris į tapybą
  • nuolatinis tobulėjimas 
  • plenerai vasaros metu

  Kiekvienas žmogus turi kūrėją savyje, tačiau ne kiekvienas išdrįsta jį priimti ir atskleisti. Tapybos pamokose vis girdžiu ir matau išreikštą džiaugsmą radus tapybą ir išdrįsus ateiti mokytis visų jos paslapčių. Norint sukurti paveikslą kuris kalba ir yra turtingas savo turiniu, reikia žinoti tam tikras tapymo subtilybes, reikia nemažai praktikos, kad tokie paprasti dalykai kaip pavyzdžiui manipuliacija erdve, spalva ir potėpiu pradėtų kalbėti ir žiūrovas jaustų/ matytų tai ką autorius nori pasakyti. Tapybos studijoje BALTAS KUBAS mes mokomės visko kas paveikslą padaro paveikslu, o paskui ieškome asmeninio stiliaus, gilinamės į kūrybos procesus. Tapybos procesas yra tokia įdomi kelionė į kūrybos pasaulį ir žinoma, į savęs pažinimo pasaulį.

  Kviečiu pažinti tapybą savyje ir save tapyboje !

  Daugiau informacijos suteiksiu asmenine žinute arba telefonu.

  Tapyba - tai žaidimas, kuris tampa gyvenimo būdu!

  Tapybos pamokų kaina mėnesiui yra 120 eur. lankant vieną kartą savaitėje. Viena pamoka trunka 3 valandas.