Kūrybinės vasaros dirbtuvės

© BALTAS KUBAS 2023

Built with Berta.me

 1. Kūrybinių dirbtuvių stovykla vaikams ir jaunimui Vilniuje – Spalvota Vasara

 2. Tapybos studija „Baltas Kubas” kartu su menininke Ugne Upe Pilitauskaite kviečia vaikus ir jaunuolius prisijungti prie kūrybiškų vasaros dienos stovyklų Vilniaus mieste!

 3. 1-4 klasių vaikams stovyklos vyks birželio 10-14 d. ir birželio 17-21 d.
  5-8 klasių jaunuolius kviečiame į stovyklas liepos 8-12 d. ir liepos 15-19 d.

  Stovyklos kaina – 280 EUR

 4. Dirbtuves veda Ugnė Upė Pilitauskaitė – Vilniaus dailės akademijos skulptūros magistrantė, kūrybinių dirbtuvių kūrėja, edukatorė, žaismingos kūrybos skatintoja ir lietuvių mitologijos tyrinėtoja. 

 5. Šių kūrybinių dirbtuvių stovyklų metu vaikai susipažins su pačiomis įvairiausiomis meno formomisnuo piešimo, grafikos ir tapybos iki knygrišybos ir skulptūros. Bendraminčių būrelyje jie išbandys įvairiausias dailės technikas, nagrinės spalvų pasaulį, potepius, analizuos simbolius ir jų reikšmes, žais kūrybingus bei bendravimą skatinančius žaidimus, mokysis klausyti vieni kitų, pristatyti savo kūrinius, susipažins su iškiliausiais menininkais bei jų kūryba jaukioje tapybos studijoje Žvėryno rajone. Šių stovyklų tikslas yra skatinti kūrybiškumą, plėtoti vaizduotę, suteikti žinių, tobulinti jau turimus įgūdžius bei įgyti naujų.

  Žiūrėti pilną programą ➜ 1-4 kl.

  Žiūrėti pilną programą ➜ 5-8 kl.

 6. Stovyklų metu pasirūpinsime:

  • Visomis reikalingomis dailės priemonėmis

  • Sveikais ir maistingais pietumis kavinėje

  • Įvairiais užkandžiais bei gėrimais

  • Puikiu, turiningu laiku su edukatore nedideliame bendraminčių būrelyje

  Įsigyti bilietą į stovyklą Spalvota Vasara ➜

 7. Balto kubo” tapybos studiją įkūrė tapytoja Kunigunda Dineikaitė. Nuo pat 2015 metų ji kviečia į šią jaukią bei šviesią tapybos studiją prisijungti tuos, kuriems nestygsta žingeidumo ir noro kurti. Studijoje vertinama kokybė, individualumas bei jautrumas, kuriuos lavinti į pamokas susirenka įvairiausio lygio menininkai. Man svarbu, kad studijoje kiekvienas jaustųsi gerai. Nekompleksuotų, mąstytų tapybinėmis kategorijomis, lavintų meninį skonį ir akį. Svarbu, kad mokiniai suvoktų kaip gimsta paveikslas”,– dalinasi K. Dineikaitė.

 8. Dažniausiai užduodami klausimai

  1. Kada vyksta stovyklos?
   Stovyklos vyksta keturiomis pamainomis. 1-4 klasių vaikams rekomenduojame birželio 10-14 d. ir birželio 17-21 d. stovyklas. 5-8 klasių jaunuolius kviečiame į stovyklas liepos 8-12 d. ir 15-19 d. Kiekviena diena prasideda nuo 9 val. ryto ir baigiasi 17 val. vakaro.

  2. Kur vyks užsiėmimai?
   Pagrindinė stovyklos programa vyks „Balto Kubo” tapybos studijoje liepyno g. 18. Esant palankioms oro sąlygoms, užsiėmimai vyks ir lauke.

  3. Kokia stovyklos kaina?
   Viena stovyklos pamaina kainuoja 280 eur. Broliukams ir sesutėms taikomos draugiškos nuolaidos! (Dėl nuolaidų kviečiame susisiekti el. paštu baltokubomokykla@gmail.com)

  4. Ką reikia turėti su savimi stovyklų metu?
   Rekomenduojame pasiruošti patogia apranga bei avalyne, o visomis reikalingomis priemonėmis kūrybai, užkandžiais, gėrimais bei sočiais pietumis pasirūpinsime mes!

  5. Kokių įgūdžių reikia turėti vaikui jungiantis prie šių stovyklų?
   Reikia turėti tik noro mokytis, kurti bei bendrauti – viso kito išmoksime kartu!