Dailės studija BALTAS KUBAS / Piešimo pamokos suaugusiems

© BALTAS KUBAS 2023

Built with Berta.me

 1. Piešimo pamokos suaugusiems

 2. Piešimo pamokas veda menininkas Tomas Martišauskis. Šių pamokų metu nagrinėsite skirtingas piešimo technikas, tokias kaip piešimas anglimi, tušu, pieštuku ir kitomis priemonėmis. Visas priemones suteikiame! 

  Vienos pamokos kaina yra 35 EUR.

  Svarbu: Piešimo pamokos vyks ir 2024 m. birželio mėnesį!

 3. Už kiekvieno meno kūrinio slepiasi piešinys. Jo dėka net menką patirtį sukaupęs jaunas žmogus sugeba išreikšti save ir jį supantį pasaulį. 

  BALTO KUBO dailės studijos piešimo pamokose aš, Tomas Martišauskis, susipažinsiu Jus su piešimo priemonių įvairove. Tušas, anglis, grafitas yra klasikinės piešimo priemonės puikiai tinkančios aiškinantis piešinio problemas.

  • Proporcijos pajautimas yra svarbus daiktuose ir jų formose. Mokinsimės formų tokių kaip rutulys, kubas, cilindras, kūgis ir piramidė piešimo principų ir jų pamatymo mus supančiame pasaulyje.  
  • Piešinio komponavimas yra pakankamai abstrakti problema, tačiau atsirėmus į pagrindinius principus ją galima suvokti, o suvokus perkelti į tapybos, fotografijos ar kino meno žanrus.
  • Perspektyva, kurią suprasti galime dėka gamtos dėsnių kuriais paremtas jos konstravimas yra fundamentali bet kuriam piešiniui ar tapybos darbui, nepriklausomai nuo to ar motyvas mažas ar didelis. Kiekvienas piešinys turi horizonto liniją! Tą aš jums įrodysiu :)))
  • Šviesa yra fundamentali formos suvokimui, jos dėka daiktų paviršiuje formuojasi šėšėliai ir tik išmokę juos pastebėti ir išlaisvinę štrihavimą galime tinkamai perteikti daiktų formos ir medžiagiškumo sąvybes plokšciame popieriaus ar drobės paviršiuje.
  • Tonai- tai kam reikalinga akies klausa, ją lavinsime studijuodami natūrą ir vaizduotę.  
  • Eskizinių piešinių užduotys padės įtvirtinti laiko ir piešinio progreso bei esminių pasirinkto motyvo elementų pagavą.
  • Konstukcinių piešinių dėka plokštuma atsivers trimatiškumo įliuzijai.
  • Konturiniai piešiniai tai daiktų, žmonių ir aplinkos charakterio niuansų tiklumo aštrinimas linijos pagalba.

  Žongliravimas visiais šiais piešinio elementais tai mūsų žaismingų, rimtų, tikslių ir metodiškų pamokų siekis. 

  Prisijunkite ir pajauskite savo rankos akies ir galvos gebejimų džiaugsmą!