Dailės studija BALTAS KUBAS / Naujienos

© BALTAS KUBAS 2023

Built with Berta.me

 1. Kviečiame laimėti bilietą į

  vasaros stovyklas vaikams!

  Žaidimas vyksta „Baltas Kubas” facebook puslapyje, tiesiog pasidalinkite įrašu ir pakomentuokite, kuria data jaunasis menininkas norėtų atvykti! 

  https://www.facebook.com/photo?fbid=1005983518195867&set=pb.100063526841391.-2207520000

 2. Savaitę užbaigėme ypatingu renginiu – kupinu juoko, kūrybos ir jaunų menininkų, kurie atskleidė savo talentus, mokydamiesi ir kurdami... mitines būtybes! ☀

  Šį sekmadienį, gegužės 19 dieną, surengėme kūrybines dirbtuves, kuriose atgijo begalė įdomių ir netikėtų kūrinių, paremtų lietuvių mitologija, apie kurią pasakojo menininkė, edukatorė Upė Pilitauskaitė. Čia vaikai ne tik piešė, bet ir mokėsi bei analizavo jau egzistuojančias būtybes, jų bruožus ir mokėsi pristatinėti savo darbus – kaip patys tikriausi menininkai! ‍
  Bet šiandien buvo tik trumpas įvadas to, kas vaikų laukia vasarą – kūrybinių dirbtuvių stovykla pačioje jaukiausioje „Balto Kubo” tapybos studijoje.
  Stovykloje vaikai išbandys įvairiausias dailės technikas, nagrinės spalvų pasaulį, potepius, analizuos simbolius ir jų reikšmes, žais kūrybingus bei bendravimą skatinančius žaidimus, mokysis klausyti vieni kitų ir svarbiausia... turiningai ir produktyviai praleis atostogas. Daugiau info -> https://bit.ly/spalvota-vasara
  Labai dėkojame visiems dalyvavusiems ir tikimės susimatyti kūrybinių vasaros dirbtuvių stovykloje „Spalvota Vasara”!
 3. Tapybos studija „Baltas Kubas” kviečia visus vaikus (1-4 kl.) ir jaunuolius (5-8 kl.) į visiškai nemokamas kūrybines dirbtuves gegužės 19 dieną!

  Šio renginio tema – „Susikurk savo mitinę būtybę”. Menininkė ir artėjančios stovyklos „Spalvota Vasara” edukatorė Ugnė Upė Pilitauskaitė paruošė nuostabią programą žaismingam jaunųjų menininkų supažindinimui su lietuvių mitologija. Čia dalyviai bendraus su savo bendraminčiais, gilins žinias lietuvių mitologijoje ir naudojantis įvairiausiomis dailės priemonėmis sukurs savo asmeninę mitinę būtybę bei jos istoriją. Visomis priemonėmis, užkandžiais bei gėrimais pasirūpinsime mes!
  Tikslai – sukurti motyvuojančią ir teigiamų emocijų kupiną erdvę, kurioje mokytis – gera bei smagu. Skatinti vaiko savivertę, pasitikėjimą savimi ir savo kūriniu. Stiprinti socialinius įgūdžius: gebėjimą dirbti individualiai, pristatyti savo darbą kitiems, kelti klausimus ir kurti bei dalyvauti pagarbioje diskusijoje.
  Renginio trukmė: 1,5 – 2 val.
  Renginys vyks: Tapybos studijoje „Baltas Kubas” liepyno g. 16
  Būtina registracija: https://forms.gle/YLMBdosxcfBsmiR6A
  Vietų kiekis ribotas!
  Dirbtuves veda Ugnė Upė Pilitauskaitė – Vilniaus dailės akademijos skulptūros magistrantė, kūrybinių dirbtuvių kūrėja, žaismingos kūrybos skatintoja ir lietuvių mitologijos tyrinėtoja. Nuo 2020 m. veda įvairias menines-kultūrines edukacijas vaikams ir suaugusiems.
  ________________________________________________
  Iškilus klausimams, galite kreiptis tel.: + 370 606 15216 arba el. paštu baltokubomokykla@gmail.com 
 4. Kviečiame registruotis tapybos plenerams prie jūros!

  Pleneras – tai tapymas gamtoje, tikroviškai pavaizduojant matomus vaizdus, perteikiant natūralias gamtos spalvas. 

  Tapydami lauke mokomės įvairių aliejinės tapybos technikų ir savitai interpretuoti kraštovaizdį paveiksluose. Šiose pamokose gali dalyvauti visi pradedantieji ir profesionalai (nuo 18 m.), norintys išbandyti save naujose erdvėse, išmokti naujų įgūdžių bei tobulinti jau turimus. 

  2024 vasaros plenerai vyks birželį (8-15 d.) ir rugpjūtį (3-10 d.)  Registruotis į plenerą