© BALTAS KUBAS 2023

Built with Berta.me

 1. BALTAME KUBE- SPALVOTA VASARA

  Tapybos studija BALTAS KUBAS ir menininkė Ugnė Upė Pilitauskaitė kviečia vaikus ir jaunuolius dalyvauti kūrybiškose vasaros stovyklose Vilniaus mieste tikroje tapytojų studijoje. Tapybos studija yra įsikūrusi Žvėryno rajone Liepyno g. 16.

  STOVYKLOS KAINA- 240 eur.
  *Ši kaina galioja iki birželio 1d. Po birželio 1 d. stovyklos kaina- 280 eur. 
  *Broliukams ir sesutėms taikomos draugiškos nuolaidos.
  * Į stovyklos kainą yra įskaičiuotos užkandos, gėrimai, sveiki ir sotūs pietūs netoli esančioje kavinėje, visos reikalingos dailės priemonės ir puikus, turtingas laikas praleistas su edukatore bendraminčių kompanijoje.
  Tapybos studija BALTAS KUBAS yra įkurta tapytojos Kunigundos Dineikaitės 2015 m. Jaukioje ir šviesioje tapybos studijoje įsikūrusioje Žveryno rajone susirenka žmonės kurie turi poreikį pažadinti tapytoją savyje, prisiliesti prie kūrybos, pažinti spalvų pasaulį, potėpius, simbolius ir reikšmes, susipažinti su iškiliais menininkais bei jų kūryba, ateina tie, kurie nori kalbėti tapybos kalba ir gal būt dar neturi tam reikiamų įgūdžių...Čia tapybos mokinasi vaikai ir suaugę. Vasaros metu organizuojamos stovyklos vaikams, kurioms kviečiame vadovauti tik patyrusius edukatorius/ menininkus kurie vaikams ne tik suorganizuoja gerai praleistą laiką, tačiau ir edukuoja, praplečia vaizduotę, supažindina su įvairiomis dailės technikomis bei menininkais. 
  REGISTRACIJA:
  IŠKILUS KLAUSIMAMS SKAMBINKITE +370 606 15 2 16
 2. BALTO KUBO TAPYBOS PLENERAS - KRETA

  Gegužės 10-17 dienomis.

  Tapybinis pleneras viename gražiausių pasaulio kampelių- Kretoje!

  Šį kartą keliausime į Plakias miestelį kuris yra įsikūręs tarp dviejų kalnų ir tarp dviejų tarpeklių and Libijos jūros kranto. Mes gyvensime ir tapysime visus gražiausius paplūdimius, uostą, tarpeklį, senamiesčio architektūrą, bažnytėles.

 3. Plakias yra Libijos jūros pakrantėje, kurios vandenys pripažįstami dėl švarumo ir žavesio, mes čia apsistosime viešbutyje kuriame pasijusime kaip pas graiką svečiuose. Gyvensime po 1 arba 2 kambariuose su vaizdu į jūrą, kiekvienas kambarys turi visus patogumus.

  Plenero namai yra labai geroje vietoje - penkios minutės pėsčiomis iki miestelio su tavernomis ir parduotuvėmis, o tuo pačiu, miestelio pakraštyje, tylioje ir ramioje vietoje kurioje girdėsis tik jūros ošimas. Ryte bus galima maudytis labai privačiai prie viešbutėlio pliaže, nes žmonių ten labai mažai būna, o dažniausiai ir nebūna rytais. 

  Visi kambariai su vaizdu į jūrą, yra didelė lauko terasa su jūros vaizdu, kur valgomi pusryčiai, galima vakaroti. Kambariai ir viešbutis kretietiško stiliaus. Šeimininkas- septyniasdešimtmetis vietinis graikas nuoširdus žmogus.

 4. Apie plenerą Kretoje 

  Gegužės 10 dieną rytiniu skrydžiu skrendame VILNIUS- HERAKLIONAS.

  Užsakytu transportu iš Herakliono oro uosto keliausime į Plakias miestelį kuriame apsistosime visam plenero laikotarpiui gegužės 10-17 dienomis. Atvykimo dieną mes pasivaikščiosime po apylinkes, aptarsime tapybos planus ir tapysime nes tai juk TAPYBOS ATOSTOGOS! Tapysime 6 dienas skirtingose lokacijose, turėsime vieną dieną laisvalaikiui ir turistavimui. Gegužės 17 dienos rytą užsakomuoju transportu važiuosime iš Plakias į Herakliono oro uostą iš kurio tiesioginiu skrydžiu pasieksime Vilnių.

  Į kainą įskaičiuotas tiesioginis skrydis Vilnius- Heraklionas-Vilnius (rankinis bagažas 8 kg. ir lagaminas 23 kg. į kurį tilps visos reiklalingos tapybos priemonės). Kelionė užsakomuoju transportu Herakliono oro uostas - Plakias- Herakliono oro uostas. Gyvenimas nedideliame viešbutėlyje ant Libijos jūros kranto kartu su graikiškais pusryčiais ir žinoma, Kunigundos tapybos konsultacijomis.

  Į kainą neįskaičiuotas yra maitinimas (pietūs, vakarienė) ir keliavimas tarp miestelių autobusu arba trumpais atstumais taksi, turistinės atrakcijos.

  Plenero Kretoje kaina yra 1250 eur. žmogui gyvenant dviese dviviečiame kambaryje, o norint gyventi vienviečiame kambaryje - 1430 eur.

  Patvirtinimas dėl dalyvavimo plenere reikalingas labai greitai, nes gali pasikeisti kaina ir viešbučio, ir skrydžio, atitinkamai keisis ir visos kelionės įkainis. 

  Patvirtinimas yra 450 eur. Iki 2024- 01-7 d. Iš šio avanso yra perkami skrydžio bilietai bei rezervuojamas viešbutis.

  Iki kovo 1 d. sumokėti 300 eur.

  Iki balandžio 1 d. sumokėti 250 eur.

  Iki gegužio 1 d. simokėti  250 eur. (+180 eur už vienvietį kambarį).

  Galima visą sumą mokėti iš karto.

  *Jums negalint skristi ir neatsiradus kam jus pakeisti, rezervacinės sumos nebūtų gražinamos. 

  Visi pavedimai yra priimami į sąskaitą:

  Vaižgantė Kunigunda Dineikaitė

  LT037300010091731932