Dailės studija BALTAS KUBAS / Atsiliepimai

© BALTAS KUBAS 2023

Built with Berta.me

 1. Nuostabi mokykla ir profesionali mokytoja! Mano pastarųjų metų vienas geriausių atradimų!

  Ieva Kaštaunaitė

  Nuo pat to laiko, kai baigiau meno mokyklą, norėjau piešti. Ieškojau ramios vietos ir suprantančio, palaikančio mokytojo. Atėjusi pas Kunigundą pasijaučiau tarsi grįžusi į savo geriausius prisiminimus. Savo menininkės nuojautą ji perkelia į pamokas. Jaučia, kada prieiti, kada atsitraukti, kada paskatinti ar pamokyti. Aš laukiu pamokų, laukiu šiltos arbatos, pašnekesių, tapybos, meno knygų vartymo ir aptarimo, krizių ir prašviesėjimų. Tai ne tik tapybos studija, tai meną mylinčių žmonių buvimas kartu.

  Jūratė Cvilikienė

  Tai puiki vieta pažinti spalvų pasaulį, turint nuostabią vedlę Kunigundą, kuri padeda ir nukreipia tik jai vienai žinomu būdu, kad net pati nustebau atradusi kitokį pasaulio pajautimą per spalvas. Ateikite ir pabandykite patys...

  Laima Cicėnienė

  Kunigundos pleneruose dalyvauju jau ketverius metus. Tai tapo savotišku traukos centru, kai metams apsisukus, vis norisi įbristi vėl į tas pačias ir vis naujas tapybos tėkmes. Ji kažkokiu mistišku, tik jai vienai žinomu būdu, sugeba išreikalauti nereikalaujant, suderinti tavo vidinius vektorius, išlaisvinti ir pastūmėti link naujų ieškojimų. Didelis dėkui ir iki kitų susimatymų Baltame kube.

  Daiva Margienė

  Labai norėjau tapyti ir kurti, bet trūko elementarių žinių ir praktikos. Atsitiktinumo dėka, internete atradau "Baltą kubą" ir kartu Kunigundą. Jau virš metų esu šios studijos dalimi ir tuo džiaugiuosi visa širdimi. Nes nėra nieko geriau, nei būti įkvėptai gabios pedagogės, atrasti save pleneruose ir vis labiau pažinti neaprėpiamą spalvų, dažų ir potėpių pasaulį.

  Laura Dubickienė

  Jei/kai pradedi meninės saviraiškos ieškojimus, būdamas kiek vyresnis už šviežià bakalurà ("kiek" šiuo atveju - plati sàvoka), abejones ir vaikiškas drovumas yra normalu. Potėpiú galima išmokti. Technikú galima išmokti. Galima išmokti Ir netgi nutapyti visai neprastú darbú. Bet juk svarbiausia - turėti iš to didžiulį malonumà Didelėm akim žiūri į tà patį kiemà, matai ko iki tol nematei, màstai. Ir ieškai kažko giliai giliai savyje. Ir lieji, krauni, brauki, tepi, atsirauki, vėl lieji. Kunigunda sako "tapybos neįmanoma sugadinti". Toji Kunigunda turi talentà ne tik tapyti pati, bet ir talentà išlukštenti, nukreipti, paskatinti.
  Ir dar- nuostabūs, atviri, draugiški, įdomūs ir kūrybiški bendraminčiai:)
  Nuostabiausias laikas yra DABAR:)
  Renata Pribušauskienė

 2. Esu labai dėkinga už galimybę dalyvauti Kunigundos Dineikaitės tapybos studijos Baltas Kubas pamokose. Tai buvo neįtikėtinai svarbus mokymosi ir augimo periodas mano tapybos kelionėje.

  Kunigunda yra nepaprastai talentinga tapytoja, menininkė ir mokytoja. Ji giliai suvokia tapybos pagrindus, jos esmę, tačiau taip pat žino, kaip procesą paversti įdomiu ir prieinamu kitiems. Ji – kantri, palaikanti ir visada pasirengusi padėti savo mokiniams mokytis ir augti.

  Savo mokymuose Kunigunda apžvelgia platų temų spektrą, nuo pagrindinių technikų, tokių kaip spalvų teorija ir kompozicija, iki sudėtingesnių konceptų, tokių kaip gestas, stilių įvairovė, užkoduotos prasmės ar akimirkos fiksavimas. Ji taip pat suteikia savo mokiniams galimybę praktikuotis ir gauti atsiliepimus, žvilgsnį iš šono.

  Kunigundos pamokų dėka daug išmokau apie tapybą, pati atsidūriau kūrybos procese, įgijau daug stipresnį pamatą dailės pagrinduose. Dabar esu įsitikinusi, kad galiu kurti paveikslus, kuriais didžiuojuosi.

  Labai rekomenduoju Kunigundos tapybos kursus visiems, kurie nori išmokti tapyti ar patobulinti savo įgūdžius. Ji yra nuostabi mokytoja, o jos kursai yra tikrai gyvenimą keičianti patirtis.

  Ačiū, Kunigunda, už viską! Esu labai dėkinga už Jūsų patarimus ir paramą.

  Donata Andriuškevičienė

 3. Besibaigiant pamokų sezonui, savo ruožtu taip pat noriu pasidalinti savo  pastebėjimais kaip mano jaunuolis jautėsi judviejų su Tomu pamokose. Visų pirma – dėkui jums abiems už pasišventimą Mokyti. Didis tai pašaukimas, o dar ir su tokiu gebėjimu individualiai įžvelgti, jausti ir skatinti kiekvieną vaiką. Ir mylėti. Tuos pačius vaikus. Visokius. Dėkui dar kart. Na, o Kasparas – jūsų dėka jame tiesiog išsilaisvino gebėjimas tapyti, matyti spalvas, jas reikšti. Kaip aš tuo džiaugiuosi! Jis mato ir girdi jus ir jūsų pastabas. Ir tobulėja. Kalbu visai ne apie potėpius, kompoziciją, pieštuko pėdsaką popieriuje it t.t. , bet tiesiog pasaulėžiūrą. Jo žvilgsnio plotis tapo kitas.  Mato kitaip. Tai vat tiek apie mūsų pirmuosius metus Baltąjame kube.  Žinot, linkiu jums, o ir pati tuo tikiu, kad po daugelio metų Lietuvos tapybos istorijoje (dabar gi lankau paskaitas pas Aistę apie tai ) bus minima ir jūsų mokykla. Vilniaus. Kunigundos ir Tomo. 

   P.S. Jaunuolį tikrai registruoju ir kitiems metams 

   Audra Paužienė