Dailės studija BALTAS KUBAS / Apie studiją

© BALTAS KUBAS 2023

Built with Berta.me

  1. Tapybos studija „Baltas Kubas” – vieta, kurioje profesionaliai mokome tapybos, ugdome piešimo įgūdžius ir giliname suvokimą, kaip gimsta paveikslas.

  2. Studijoje tapybos pamokas veda menininkė, tapytoja – Kunigunda Dineikaitė

  3. Kunigunda Dineikaitė (g. 1982) 2004 m. baigė tapybos studijas Vilniaus dailės akademijoje. 2006–2007 m. magistro studijas tęsė Sasekso universitete, Vest Dyno koledže, Didžiojoje Britanijoje. 2007–2018 m. dirbo lektore Lietuvos edukologijos universitete, 2015 m. įkūrė tapybos studiją „Baltas kubas“. Nuo 2004 m. savo kūrybą pristato personalinėse bei grupinėse parodose. Yra surengusi daugiau nei 15 autorinių parodų įvairiose Lietuvos galerijose, dalyvavo grupinėse parodose Lietuvoje, JAV, Vokietijoje, PAR, Indijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kt. Menininkė gyvena ir kuria tarp Vilniaus ir Palangos. K.Dineikaitės kūryba išsiskiria abstrakčiomis, vitališko kolorito, itin didelio formato drobėmis. Ypatingą dėmesį menininkė skiria pačios tapybos procesualumui ir jo teikiamoms reikšmėms. 

  4. „Balto kubas“ studijoje taip pat mokome piešimo. Šias įdomias bei greitas pamokas veda Tomas Martišauskis. Tomas (g. 1977 m.) yra Vilniuje gyvenantis ir kuriantis menininkas. Vilniaus dailės akademijoje baigė skulptūros magistrantūros studijas. Daugiau nei du dešimtmečius rengia personalines ir dalyvauja grupinėse parodose Lietuvoje ir užsienyje.