Dailės studija BALTAS KUBAS / Plenerai / Kreta

© BALTAS KUBAS 2023

Built with Berta.me

 1. Apie plenerą Kretoje 

  Gegužės 10 dieną rytiniu skrydžiu skrendame VILNIUS- HERAKLIONAS.

  Užsakytu transportu iš Herakliono oro uosto keliausime į Plakias miestelį kuriame apsistosime visam plenero laikotarpiui gegužės 10-17 dienomis. Atvykimo dieną mes pasivaikščiosime po apylinkes, aptarsime tapybos planus ir tapysime nes tai juk TAPYBOS ATOSTOGOS! Tapysime 6 dienas skirtingose lokacijose, turėsime vieną dieną laisvalaikiui ir turistavimui. Gegužės 17 dienos rytą užsakomuoju transportu važiuosime iš Plakias į Herakliono oro uostą iš kurio tiesioginiu skrydžiu pasieksime Vilnių.

  Į kainą įskaičiuotas tiesioginis skrydis Vilnius- Heraklionas-Vilnius (rankinis bagažas 8 kg. ir lagaminas 23 kg. į kurį tilps visos reiklalingos tapybos priemonės). Kelionė užsakomuoju transportu Herakliono oro uostas - Plakias- Herakliono oro uostas. Gyvenimas nedideliame viešbutėlyje ant Libijos jūros kranto kartu su graikiškais pusryčiais ir žinoma, Kunigundos tapybos konsultacijomis.

  Į kainą neįskaičiuotas yra maitinimas (pietūs, vakarienė) ir keliavimas tarp miestelių autobusu arba trumpais atstumais taksi, turistinės atrakcijos.

  Plenero Kretoje kaina yra 1250 eur. žmogui gyvenant dviese dviviečiame kambaryje, o norint gyventi vienviečiame kambaryje - 1430 eur.

  Patvirtinimas dėl dalyvavimo plenere reikalingas labai greitai, nes gali pasikeisti kaina ir viešbučio, ir skrydžio, atitinkamai keisis ir visos kelionės įkainis. 

  Patvirtinimas yra 450 eur. Iki 2024- 01-7 d. Iš šio avanso yra perkami skrydžio bilietai bei rezervuojamas viešbutis.

  Iki kovo 1 d. sumokėti 300 eur.

  Iki balandžio 1 d. sumokėti 250 eur.

  Iki gegužio 1 d. simokėti  250 eur. (+180 eur už vienvietį kambarį).

  Galima visą sumą mokėti iš karto.

  *Jums negalint skristi ir neatsiradus kam jus pakeisti, rezervacinės sumos nebūtų gražinamos. 

  Visi pavedimai yra priimami į sąskaitą:

  Vaižgantė Kunigunda Dineikaitė

  LT037300010091731932