© BALTAS KUBAS 2023

Built with Berta.me

 1. Registracija 2024 metais. Kviečiame registruotis naujienlaiškiams ir informaciją gausite pirmieji. Naujienlaiškio registracijos formą rasite kontaktų skiltyje.
  Tapybos studija “baltas kubas” kviečia visus vaikus ir jaunuolius dalyvauti įdomioje ir kūrybingoje dailės stovykloje Žvėryne!

  Privalumai: Stovyklas veda patyrusios meno edukatorės, visos priemonės, užkandėlės, pietūs kavinėje yra įskaičiuoti į stovyklos kainą.

  Užsiėmimai: tapyba, piešimas, grafika, skulptūra, koliažas...

  Dailės stovyklą organizuojame siekdami suteikti vaikams galimybę plėsti savo meninį talentą, išreikšti kūrybiškumą ir atrasti naujus kūrybos būdus. Patyręs edukatorių kolektyvas užtikrins, kad vaikai įgytų reikalingas žinias ir gebėjimus, tuo pačiu metu puikiai praleidžiant laiką su bendraamžiais.

  Mes parūpinsime visą reikalingą dailės priemonių arsenalą, kad galėtų nevaržomai ir laisvai kurti. Čia jaunimas įkvėpimo semsis iš kitų talentingų jaunų menininkų ir draugiškos aplinkos, kurioje galės dalintis idėjomis ir bendrauti su bendraamžiais, kuriuos vienija meninė aistra.