© BALTAS KUBAS 2023

Built with Berta.me

 1. BALTAME KUBE- SPALVOTA VASARA

  1 STOVYKLA 

  1-4 kl. vaikams 
  BIRŽELIO 10-14d.
  BIRŽELIO 17-21d.
  2 STOVYKLA 
  5-8 kl. jaunuoliams
  LIEPOS 8-12d.
  LIEPOS 15-19d.

  Tapybos studija BALTAS KUBAS ir menininkė Ugnė Upė Pilitauskaitė kviečia vaikus ir jaunuolius dalyvauti kūrybiškose vasaros stovyklose Vilniaus mieste tikroje tapytojų studijoje. Tapybos studija yra įsikūrusi Žvėryno rajone Liepyno g. 16.

  STOVYKLOS KAINA- 240 eur.
  *Ši kaina galioja iki birželio 1d. Po birželio 1 d. stovyklos kaina- 280 eur. 
  *Broliukams ir sesutėms taikomos draugiškos nuolaidos.
  * Į stovyklos kainą yra įskaičiuotos užkandos, gėrimai, sveiki ir sotūs pietūs netoli esančioje kavinėje, visos reikalingos dailės priemonės ir puikus, turtingas laikas praleistas su edukatore bendraminčių kompanijoje.
  Tapybos studija BALTAS KUBAS yra įkurta tapytojos Kunigundos Dineikaitės 2015 m. Jaukioje ir šviesioje tapybos studijoje įsikūrusioje Žveryno rajone susirenka žmonės kurie turi poreikį pažadinti tapytoją savyje, prisiliesti prie kūrybos, pažinti spalvų pasaulį, potėpius, simbolius ir reikšmes, susipažinti su iškiliais menininkais bei jų kūryba, ateina tie, kurie nori kalbėti tapybos kalba ir gal būt dar neturi tam reikiamų įgūdžių...Čia tapybos mokinasi vaikai ir suaugę. Vasaros metu organizuojamos stovyklos vaikams, kurioms kviečiame vadovauti tik patyrusius edukatorius/ menininkus kurie vaikams ne tik suorganizuoja gerai praleistą laiką, tačiau ir edukuoja, praplečia vaizduotę, supažindina su įvairiomis dailės technikomis bei menininkais. 
  REGISTRACIJA:
  IŠKILUS KLAUSIMAMS SKAMBINKITE +370 606 15 2 16

   

 2. Registracija 2024 metais. Kviečiame registruotis naujienlaiškiams ir informaciją gausite pirmieji. Naujienlaiškio registracijos formą rasite kontaktų skiltyje.
  Tapybos studija “baltas kubas” kviečia visus vaikus ir jaunuolius dalyvauti įdomioje ir kūrybingoje dailės stovykloje Žvėryne!

  Privalumai: Stovyklas veda patyrusios meno edukatorės, visos priemonės, užkandėlės, pietūs kavinėje yra įskaičiuoti į stovyklos kainą.

  Užsiėmimai: tapyba, piešimas, grafika, skulptūra, koliažas...

  Dailės stovyklą organizuojame siekdami suteikti vaikams galimybę plėsti savo meninį talentą, išreikšti kūrybiškumą ir atrasti naujus kūrybos būdus. Patyręs edukatorių kolektyvas užtikrins, kad vaikai įgytų reikalingas žinias ir gebėjimus, tuo pačiu metu puikiai praleidžiant laiką su bendraamžiais.

  Mes parūpinsime visą reikalingą dailės priemonių arsenalą, kad galėtų nevaržomai ir laisvai kurti. Čia jaunimas įkvėpimo semsis iš kitų talentingų jaunų menininkų ir draugiškos aplinkos, kurioje galės dalintis idėjomis ir bendrauti su bendraamžiais, kuriuos vienija meninė aistra.